Sprawdziliśmy, o czym marzą nasi pracownicy i co sprawia, że czują się szczęśliwi. Spytaliśmy m.in. jaką rolę w ich życiu odgrywają marzenia, jakie są najczęstsze przeszkody w ich realizacji oraz jakie marzenia udało im się spełnić dzięki pracy w KPMG. Zapytaliśmy także o ich hobby oraz pasje, które sprawiają, że czują się szczęśliwi.
 
W ciągu jednego dnia na pytania zawarte w ankiecie spontaniczne odpowiedziało 481 pracowników KPMG z 7 biur w Polsce. Z chęcią opowiedzieli o tym, co sprawia, że czują się szczęśliwi i zadowoleni z życia. Okazało się, że w KPMG pracują ludzie, którzy posiadają często bardzo oryginalne hobby. Są wśród nas podróżnicy, windsurferzy, zapaleni piłkarze, biegacze, kierowcy rajdowi, nurkowie, pasjonaci żeglarstwa, jazdy konnej, wspinaczki, gotowania i wielu innych. Pracownicy mogli także opisać marzenie, które chcieliby, aby firma zrealizowała. Następnie marzenia zostały anonimowo udostępnione wszystkim pracownikom firmy do głosowania. Marzenie, które zdobyło największą liczbę głosów zostało sfinansowane przez KPMG.
 
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszego badania i dołączenia do grupy osób szczęśliwych, które spełniają się zawodowo i realizują pasje w życiu prywatnym.