Chciałbyś mieć koszulkę własnego autorstwa? A może pójść o krok dalej i zaprojektować koszulkę, którą otrzymają również studenci z Twojej uczelni?

Teraz masz szansę kreatywnie wykorzystać wolny czas i zdobyć jedną z trzech nagród finansowych w wysokości 2500, 1500 i 1000 zł. Konkurs trwa do 31 sierpnia!
 

Jak wziąć udział w konkursie? To bardzo proste!

1. Pobierz wzór koszulki do stworzenia na nim własnego projektu. Projekt graficzny powinien być czarny lub biały w zależności od wybranej wersji kolorystycznej koszulki.

2. Wybierz jedno z konkursowych haseł, które umieścisz w swoim projekcie i stwórz do niego własną grafikę:

  • #doświadczam
  • Wiem dokąd zmierzam
  • Bez ceregieli 
  • Born to succeed
  • I run the world 

3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej i dodaj plik z projektem konkursowym.

4. Zaproś znajomych z Twojej uczelni do głosowania na Twój projekt.

Spośród nadesłanych projektów nagrodzimy finansowo trzech laureatów, którzy otrzymają największą liczbę lajków w głosowaniu na fanpage'u KPMG Poland na Facebooku. Oprócz zwycięskiej trójki wybierzemy również kilka innych, najciekawszych projektów, które uplasują się na kolejnych miejscach według głosowania na Facebooku i wyprodukujemy koszulki z projektami ich autorów, a także przekażemy je studentom z uczelni, z których pochodzą autorzy najlepiej ocenionych projektów.

Każda osoba głosująca na projekt, który otrzyma największą liczba lajków, również dostanie od KPMG koszulkę z grafiką, na którą zagłosowała.

                                

  POBIERZ WZÓR KOSZULKI W KOLORZE BIAŁYM          POBIERZ WZÓR KOSZULKI W KOLORZE CZARNYM

Zapoznaj się z REGULAMINEM konkursu.