KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych. KPMG zatrudnia 189 000 pracowników w 152 krajach. W Polsce KPMG działa od 1990 roku. W biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu zatrudniamy łącznie ponad 1800 osób.

Atmosfera
Podczas pracy, przy wspólnych projektach czy przy porannej kawie – tak rodzi się przyjazna atmosfera w KPMG. Pracownicy KPMG są zdolni, dynamiczni i ciekawi świata. My cenimy ich za wiedzę, osobowość i umiejętności, Ty w takim gronie szybko znajdziesz nowych znajomych.

Możliwości wszechstronnego rozwoju
Wiedza ludzi, których zatrudniamy, to przyszłość naszej firmy. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do wszechstronnego rozwoju naszych pracowników. Stwarzamy im warunki, dzięki którym mogą rozwijać się w obszarach, które ich interesują i skorzystać z bogatego programu szkoleń, dopasowanych do indywidualnej ścieżki kariery.

Zbalansowany czas pracy
W KPMG rozumiemy, że życie to więcej niż praca. Dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli czas na naukę, realizowanie swoich pasji i rozwijanie zainteresowań pozazawodowych.

Integracja
Wiemy, że jest czas na pracę i czas na zabawę. Wiele imprez integracyjnych stało się niemal tradycją KPMG w Polsce: każdego roku spotykamy się w gronie pracowników biur (tzw. mixery), podczas wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych dla poszczególnych departamentów lub całej firmy.

Sport
Wszystkim udostępniamy szeroki wybór bezpłatnych zajęć sportowych: można uczestniczyć m.in. w treningach piłki nożnej i siatkowej, nasze drużyny piłkarskie biorą udział w rozgrywkach biznesowych lokalnych lig, zespoły KPMG uczestniczą w imprezach biegowych i zawodach rowerowych.

Satysfakcja
Chcemy, żeby sukcesy w życiu zawodowym szły w parze z zadowoleniem z osiągnięć w innych dziedzinach życia. Są wśród nas osoby aktywnie i z sukcesami uprawiające różne dyscypliny sportu, działające społecznie oraz rozwijające własne, czasami bardzo unikalne hobby.