Jeśli chcesz się rozwijać, zdobywać doświadczenie, zbudować sieć kontaktów, wziąć udział w dedykowanych warsztatach i spotkaniach z kobietami sukcesu to jest to miejsce dla Ciebie. Zrzeszamy młode i zaangażowane kobiety, które pragną inwestować w swój rozwój i dążyć do perfekcji. Chcemy, aby otwarte na nowe wyzwania studentki mogły tworzyć swoją własną, niepowtarzalną historię. Wspieramy nowe idee i świadomie planujemy swoje kariery.

Koordynacją Klubu Step Ahead z ramienia studentów zajmują się wybrane w toku rekrutacji Koordynatorki studenckie. To młode i kreatywne dziewczyny z kilkunastu uczelni wyższych w Polsce, które swoją pasją i chęcią samorozwoju potrafią zarazić także swoje koleżanki. 

Skontaktuj się z Koordynatorką studencką na swojej uczelni i dowiedz się więcej!

 

Kto może wziąć udział w programie?

Klub Step Ahead powstał z myślą o młodych i ambitnych kobietach chcących zbudować silną markę własną i inspirować się wiedzą kobiet, które zajmują wysokie stanowiska w polskich firmach i w międzynarodowych korporacjach. Jednak Step Ahead to również klub otwarty dla wszystkich, którym bliskie są tematy równouprawnienia płci - zarówno w życiu jak i w biznesie. Klub łączy ludzi, których wyróżnia idea równości i przeciwdziałania dyskryminacji społecznej.

 

Jakie są korzyści dla Klubowiczek?

Motywujemy do świadomego zaplanowania swojej kariery. Chcemy, aby młode, otwarte na nowe wyzwania studentki mogły uczestniczyć w spotkaniach z kobietami biznesu, które wiedzą, że networking współcześnie ma wielkie znaczenie i często tworzy perspektywę do dalszego rozwoju. Rozwijamy kreatywność i cenimy otwartość na innowacje. Edukujemy. Nawiązujemy kontakty, które przetrwają lata.

 

Dlaczego warto dołączyć do Klubu:

 • aktywna obecność w Klubie pomoże Ci poszerzyć wiedzę, podnieść kwalifikacje i zdobyć praktyczne doświadczenie, które ułatwi Ci wejście na rynek pracy,

 • będziesz otrzymywać bezpłatne zaproszenia na wyjątkowe spotkania edukacyjno-networkingowe odbywające się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku,

 • będziesz mogła wziąć udział w webcastach, które pomogą Ci systematycznie podnosić umiejętności,

 • będziesz mieć możliwość osobistego poznania kobiet sukcesu, które pracują lub pracowały w KPMG oraz skorzystania z ich doświadczeń i rad dotyczących kariery,

 • masz szansę na publikację swoich artykułów w kwartalnym magazynie Klubu, który będzie dystrybuowany na uczelniach w całej Polsce,

 • poznasz dziewczyny takie jak Ty i zaczniesz budować sieć kontaktów biznesowych,

 • będziesz mieć możliwość zdobycia nagród rzeczowych w specjalnych konkursach i akcjach dla Klubowiczek.

 

Zostań studencką koordynatorką Klubu Step Ahead i twórz go na swojej uczelni w roku 2018/2019!

 1. Zarejestruj się do Klubu Step Ahead poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na dole strony.
 2. Prześlij CV na adres: .
 3. Przejdź pozytywnie weryfikację CV oraz telefoniczną rozmowę rekrutacyjną.
 4. Weź udział w spotkaniu szkoleniowym koordynatorek Klubu.

Rekrutacja trwa do 18 maja 2018 roku!

 

Jak zgłosić swoje członkostwo w Klubie?

Do Klubu Step Ahead można zarejestrować się przez cały rok. Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy w celu dołączenia do naszego Klubu w roli Klubowiczki, przewiń stronę w dół.

Jako Klubowiczka będziesz mieć możliwość uczestniczenia w spotkaniach, webcastach, a wszystkie informacje dotyczące działalności Klubu będziesz otrzymywać na skrzynkę mailową. Rejestracja na poszczególne wydarzenia odbywa się osobno na każde z nich. Śledź naszą stronę i wiadomości, które będziesz od nas otrzymywać po rejestracji do Klubu Step Ahead.

 

Weź udział w najbliższym webcaście:

Zawód audytor, zawód audytorka czyli jak wygląda praca w audycie.

23 kwietnia, godzina 17:30. Rejestracja: actionplan.pl/pl/webcast-zawod-audytor

Webcast ma formę on-line. Link do webcastu otrzymasz po rejestracji na wydarzenie. 

 

Masz pytania dotyczące Klubu Kobiet "For Ladies"? Napisz do nas:

Marta Kudła, Koordynatorka programu

Tel. +48 22 528 35 94

Kaja Gurbisz, Koordynatorka programu

Tel. +48 22 528 17 86