Zrzeszamy młode i ambitne kobiety, chcące zbudować silną markę osobistą i inspirować się wiedzą kobiet pełniących wysokie funkcje w międzynarodowych korporacjach. Wspieramy nowe idee i świadomie planujemy swoje kariery.

Klub Kobiet KPMG "For Ladies" to m.in. spotkania z kobietami sukcesu, na które zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby. Będziemy się spotykać w różnych miastach Polski w ciągu roku akademickiego 2017/2018.

Koordynacją Klubu Kobiet KPMG "For Ladies" z ramienia studentów zajmują się wybrane w toku rekrutacji Koordynatorki studenckie. To młode i kreatywne dziewczyny z kilkunastu uczelni wyższych w Polsce, które swoją pasją i chęcią samorozwoju potrafią zarazić także swoje koleżanki. 

Skontaktuj się z Koordynatorką studencką na swojej uczelni i dowiedz się więcej!

Kto może wziąć udział w programie?

Klub Kobiet KPMG "For Ladies" jest skierowany do młodych i zaangażowanych kobiet, chcących inwestować w swój rozwój i dążyć do perfekcji. Chcemy, aby otwarte na nowe wyzwania studentki mogły uczestniczyć w spotkaniach z kobietami biznesu i tworzyć swoją własną, niepowtarzalną historię. Cenimy kreatywność w działaniu i otwartość na innowacje. Poszukujemy kobiet z pasją, które wiedzą, że współczesny networking ma wielkie znaczenie i często tworzy perspektywę do dalszego rozwoju.

Program trwa przez cały rok akademicki 2017/2018. 

Jakie są korzyści dla Klubowiczek?

Klub Kobiet KPMG "For Ladies" jest miejscem, gdzie młode kobiety mają możliwość wymiany doświadczeń i czerpania wiedzy od kobiet dojrzałych, które osiągnęły sukces, mają realny wpływ na procesy przebiegające w globalnych firmach i są gotowe dzielić się swoimi niepowodzeniami i sukcesami, które doprowadziły je do obecnie zajmowanych stanowisk.

Dlaczego warto dołączyć do Klubu:

  • aktywna obecność w Klubie pomoże Ci poszerzyć wiedzę, podnieść kwalifikacje i zdobyć praktyczne doświadczenie,

  • będziesz otrzymywać bezpłatne zaproszenia na wyjątkowe spotkania edukacyjno-networkingowe odbywające się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku,

  • będziesz mogła wziąć udział w webcastach, które pomogą Ci systematycznie podnosić umiejętności,

  • będziesz mieć możliwość osobistego poznania kobiet sukcesu, które pracują lub pracowały w KPMG oraz skorzystania z ich doświadczeń i rad dotyczących kariery,

  • masz szansę na publikację swoich artykułów w kwartalnym magazynie Klubu, który będzie dystrybuowany na uczelniach w całej Polsce,

  • poznasz dziewczyny takie jak Ty i zaczniesz budować sieć kontaktów biznesowych,

  • będziesz mieć możliwość zdobycia nagród rzeczowych w specjalnych konkursach i akcjach dla Klubowiczek,

  • zdobędziesz cenne doświadczenie, które ułatwi Ci wejście na rynek pracy. 

 

Weź udział w najbliższym webcaście Klubu Kobiet KPMG:

I ty zostaniesz podatkowcem! O specyfice pracy w doradztwie podatkowym.

28 lutego, godzina 17:30. Rejestracja: actionplan.pl/pl/webcast-i-ty-zostaniesz-podatkowcem

Link do webcastu otrzymasz po rejestracji na wydarzenie. 

 

Jak zgłosić swoje uczestnictwo?

Do Klubu Kobiet KPMG "For Ladies" można zarejestrować się przez cały rok. Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy w celu dołączenia do naszego Klubu w roli Klubowiczki, przewiń stronę w dół.

Jako Klubowiczka będziesz mieć możliwość uczestniczenia w spotkaniach, webcastach, a wszystkie informacje dotyczące działalności Klubu będziesz otrzymywać na skrzynkę mailową. Rejestracja na poszczególne wydarzenia będzie odbywać się osobno. Śledź naszą stronę i wiadomości, które będziesz od nas otrzymywać po rejestracji do Klubu Kobiet KPMG "For Ladies". 

Masz pytania dotyczące Klubu Kobiet "For Ladies"? Napisz do nas:

Marta Kudła, Koordynatorka programu

Tel. +48 22 528 35 94