Jeśli chcesz się rozwijać, zdobywać doświadczenie, budować sieć kontaktów, wziąć udział w dedykowanych warsztatach i spotkaniach z kobietami sukcesu, to jest to miejsce dla Ciebie. Zrzeszamy młode i zaangażowane kobiety, które pragną inwestować w swój rozwój i dążyć do perfekcji. Chcemy, aby otwarte na nowe wyzwania studentki mogły tworzyć swoją własną, niepowtarzalną historię. Wspieramy nowe idee i świadomie planujemy swoje kariery.

Koordynacją Klubu Step Ahead z ramienia studentów zajmują się wybrane w toku rekrutacji Koordynatorki studenckie. To kreatywne dziewczyny z kilkunastu uczelni wyższych w Polsce, które swoją pasją i chęcią rozwoju potrafią zarazić także swoje koleżanki.

Kogo szukamy do roli Koordynatorek:

 • osób, które chcą się rozwijać i czerpać z doświadczenia innych,
 • osób aktywnych i kreatywnych, zaangażowanych w różnego rodzaje stowarzyszenia, organizacje studenckie lub koła naukowe,
 • osób, którym bliskie są działania na rzecz równości płci,
 • osób z pierwszego i drugiego roku studiów I stopnia, z kierunków: ekonomicznych, prawniczych oraz ścisłych,
 • osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Skontaktuj się z aktulaną Koordynatorką studencką ze swojej uczelni i dowiedz się, jak w praktyce wygląda działalność Koordynatorek.

REGULAMIN KLUBU STEP AHEAD

Jeśli chcesz brać udział w spotkaniach z kobietami biznesu oraz w webcastach jako zwykła Klubowiczka wystarczy, że zarejestrujesz się do Klubu Step Ahead wypełniając formularz (Uwierzytelnienie) znajdujący się na dole strony.

 

Masz ostatnią szansę przed wakacjami na obejrzenie webcastu Klubu Step Ahead

Tytuł webcastu: Prezent, czyli krytyka? 

W ramach webcastu będą poruszane następujące tematy:

 • Co to jest krytyka, negatywny feedback, feedback rozwojowy 
 • Jak sobie radzić z krytyką - kilka technik do wyboru
 • Jak wykorzystać krytykę do wprowadzenia  pozytywnych zmian w życiu

Webcast poprowadzi Karolina Makarczyk, HR Assistant Manager w KPMG w Polsce. 

6 czerwca, godzina 17:30, rejestracja: actionplan.pl/pl/webcast-prezent-czyli-krytyka

 

Kto może wziąć udział w programie?

Klub Step Ahead powstał z myślą o młodych i ambitnych kobietach chcących zbudować silną markę własną i inspirować się wiedzą kobiet, które zajmują wysokie stanowiska w polskich firmach i w międzynarodowych korporacjach. Jednak Step Ahead to również klub otwarty dla wszystkich, którym bliskie są tematy równouprawnienia płci - zarówno w życiu jak i w biznesie. Klub łączy ludzi, których wyróżnia idea równości i przeciwdziałania dyskryminacji społecznej.

Jakie są korzyści dla Klubowiczek?

Motywujemy do świadomego zaplanowania swojej kariery. Chcemy, aby młode, otwarte na nowe wyzwania studentki mogły uczestniczyć w spotkaniach z kobietami biznesu, które wiedzą, że networking współcześnie ma wielkie znaczenie i często tworzy perspektywę do dalszego rozwoju. Rozwijamy kreatywność i cenimy otwartość na innowacje. Edukujemy. Nawiązujemy kontakty, które przetrwają lata.

Dlaczego warto dołączyć do Klubu:

 • aktywna obecność w Klubie pomoże Ci poszerzyć wiedzę, podnieść kwalifikacje i zdobyć praktyczne doświadczenie, które ułatwi Ci wejście na rynek pracy,
 • będziesz otrzymywać bezpłatne zaproszenia na wyjątkowe spotkania edukacyjno-networkingowe odbywające się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku,
 • będziesz mogła wziąć udział w webcastach, które pomogą Ci systematycznie podnosić umiejętności,
 • będziesz mieć możliwość osobistego poznania kobiet sukcesu, które pracują lub pracowały w KPMG oraz skorzystania z ich doświadczeń i rad dotyczących kariery,
 • masz szansę na publikację swoich artykułów w kwartalnym magazynie Klubu, który jest dystrybuowany na uczelniach w całej Polsce,
 • poznasz dziewczyny takie jak Ty i zaczniesz budować sieć kontaktów biznesowych,
 • będziesz mieć możliwość zdobycia nagród rzeczowych w specjalnych konkursach i akcjach dla Klubowiczek.

Jak zgłosić swoje członkostwo w Klubie?

Do Klubu Step Ahead można dołączyć przez cały rok. Aby zostać Klubowiczką, przewiń stronę w dół i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Jako Klubowiczka będziesz mieć możliwość uczestniczenia w spotkaniach i webcastach, a wszystkie informacje dotyczące działalności Klubu będziesz otrzymywać na skrzynkę mailową. Rejestracja na poszczególne wydarzenia odbywa się osobno na każde z nich. Śledź naszą stronę i wiadomości.

 

Masz pytania dotyczące Klubu Step Ahead? Napisz do nas:

Marta Kudła, Koordynatorka programu
Tel. +48 22 528 35 94

Kaja Gurbisz, Koordynatorka programu
Tel. +48 22 528 17 86