"For Ladies" to nowy i dynamiczny program dla studentek kierunków ekonomicznych i prawniczych, ale nie tylko. Zrzeszamy młode i ambitne kobiety chcące zbudować silną markę osobistą i inspirować się wiedzą kobiet, pełniących wysokie funkcje w międzynarodowych korporacjach. Wspieramy nowe idee i świadomie planujemy swoje kariery.

Program będzie trwać od października 2017 do czerwca 2018 roku.


Kogo szukamy?

Szukamy młodych i zaangażowanych kobiet, chcących inwestować w swój rozwój i dążyć do perfekcji. Chcemy, aby młode, otwarte na nowe wyzwania kobiety mogły uczestniczyć w spotkaniach z kobietami biznesu i tworzyć swoją własną, niepowtarzalną historię. Cenimy sobie kreatywność w działaniu i otwartość na innowacje. Poszukujemy kobiet z pasją, które wiedzą, że networking współcześnie ma wielkie znaczenie i często tworzy perspektywę. Szukamy dziewczyn, które będą nadal w przyszłym roku studentkami, któe chcą się rozwijać nie tylko poprzez naukę, ale także poprzez aktywność w Klubie.

 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Klub Kobiet "For Ladies" jest jedynym miejscem w Polsce, gdzie młode kobiety mają możliwość wymiany doświadczeń i czerpania wiedzy od kobiet dojrzałych, które osiągnęły sukces, mają realny wpływ na procesy przebiegające w globalnych firmach i są gotowe dzielić się swoimi niepowodzeniami i sukcesami, które doprowadziły je do obecnie zajmowanych stanowisk.
 


Jak do nas dołączyć?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiedz na kilka krótkich pytań oraz koniecznie wyślij swoje CV na adres: (pamiętaj o zgodzie na przetwarzanie danych), a my się z Tobą skontaktujemy. Jeśli chcesz uczestniczyć w Klubie w mieście, które nie jest wyszczególnione w formularzu zgłoszeniowym, wpisz je w "Uwagach". Wśród dziewczyn, które wypełnią formularz i prześlą CV, wyłonimy po rozmowie osoby najbardziej zaangażowane i chętne do współorganizowania kolejnych spotkań, uczestniczenia w nich i dostarczania treści interesujących dla studentek.

Rozmowa kwalifiacyjna będzie dotyczyła Waszych zainteresowań, aktywności i pomysłów na przyszłość.

Rekrutacja do Klubu Kobiet została zakończona!

 

 

Masz pytania dotyczące Klubu Kobiet "For Ladies"? Napisz do nas:

Marta Kudła

Koordynatorka projektu "For Ladies"

Tel. +48 22 528 35 94