Zrzeszamy młode i ambitne kobiety, chcące zbudować silną markę osobistą i inspirować się wiedzą kobiet pełniących wysokie funkcje w międzynarodowych korporacjach. Wspieramy nowe idee i świadomie planujemy swoje kariery.

Klub Kobiet KPMG "For Ladies" to m.in. spotkania z kobietami sukcesu, na które zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby. Będziemy się spotykać w różnych miastach Polski w ciągu roku akademickiego 2017/2018.

Koordynacją Klubu Kobiet KPMG "For Ladies" z ramienia studentów zajmują się wybrane w toku rekrutacji Koordynatorki studenckie. To młode i kreatywne dziewczyny z kilkunastu uczelni wyższych w Polsce, które swoją pasją i chęcią samorozwoju potrafią zarazić także swoje koleżanki. 

 

Skontaktuj się z Koordynatorką studencką na swojej uczelni i dowiedz się więcej!

 


Dlaczego warto do nas dołączyć?

Klub Kobiet KPMG "For Ladies" jest miejscem, gdzie młode kobiety mają możliwość wymiany doświadczeń i czerpania wiedzy od kobiet dojrzałych, które osiągnęły sukces, mają realny wpływ na procesy przebiegające w globalnych firmach i są gotowe dzielić się swoimi niepowodzeniami i sukcesami, które doprowadziły je do obecnie zajmowanych stanowisk.

 

Kto może dołączyć do Klubu?

Klub Kobiet KPMG "For Ladies" jest skierowany do młodych i zaangażowanych kobiet, chcących inwestować w swój rozwój i dążyć do perfekcji. Chcemy, aby otwarte na nowe wyzwania studentki mogły uczestniczyć w spotkaniach z kobietami biznesu i tworzyć swoją własną, niepowtarzalną historię. Cenimy kreatywność w działaniu i otwartość na innowacje. Poszukujemy kobiet z pasją, które wiedzą, że współczesny networking ma wielkie znaczenie i często tworzy perspektywę do dalszego rozwoju.

Program będzie trwać przez cały rok akademicki 2017/2018. 

 

Jak do nas dołączyć?

Do Klubu Kobiet KPMG "For Ladies" można się zarejestrować cały rok. Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy w celu dołączenia do naszego Klubu w roli Klubowiczki, przewiń stronę w dół. 

Jako Klubowiczka będziesz mieć możliwość uczestniczenia w spotkaniach, webcastach, a wszystkie informacje dotyczące działalności Klubu będziesz otrzymywać na skrzynkę mailową. 

Rejestrację na poszczególne wydarzenia będzie odbywać się osobno. Śledź naszą stronę i wiadomości, jakie będziesz od nas otrzymywać po rejestracji do Klubu Kobiet KPMG "For Ladies". 

 

Co zyskujesz jako Klubowiczka

  • aktywna obecność w Klubie pomoże Ci poszerzyć wiedzę, podnieść kwalifikacje i zdobyć praktyczne doświadczenie,
  • będziesz otrzymywać bezpłatne zaproszenia na wyjątkowe spotkania edukacyjno-networkingowe odbywające się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku,
  • będziesz mogła wziąć udział w webcastach, które pomogą Ci systematycznie podnosić umiejętności,
  • będziesz mieć możliwość osobistego poznania kobiet sukcesu, które pracują lub pracowały w KPMG oraz skorzystania z ich doświadczeń i rad dotyczących kariery,
  • masz szansę na publikację swoich artykułów w kwartalnym magazynie Klubu, który będzie dystrybuowany na uczelniach w całej Polsce,
  • poznasz dziewczyny takie jak Ty i zaczniesz budować sieć kontaktów biznesowych,
  • będziesz mieć możliwość zdobycia nagród rzeczowych w specjalnych konkursach i akcjach dla Klubowiczek,
  • zdobędziesz cenne doświadczenie, które ułatwi Ci wejście na rynek pracy. 

 

Masz pytania dotyczące Klubu Kobiet "For Ladies"? Napisz do nas:

Marta Kudła

Koordynatorka Klubu Kobiet KPMG "For Ladies"

Tel. +48 22 528 35 94