World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie, dzięki któremu otrzymasz od nas gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w dziale Audytu KPMG w jednym z siedmiu biur w Polsce. 


Kto może wziąć udział w programie?

Do udziału w programie zapraszamy studentów kierunków ekonomicznych i finansowych, studiujących na III roku studiów licencjackich oraz I i II roku studiów magisterskich.

Program składa się z pięciu etapów: rejestracji on-line, testów on-line, rozmowy kwalifikacyjnej, szkoleń i Gali.
 

I etap programu – rejestracja on-line
Przystępując do pierwszego etapu Twoim zadaniem jest założenie konta on-line w bazie rekrutacyjnej KPMG, stworzenie profilu zawierającego dane osobowe oraz załączenie CV do formularza. Jeśli dotychczasowe doświadczenie i umiejętności uczestnika spełnią powyższe kryteria, zostanie on zaproszony do II etapu. Na zgłoszenia czekamy do 15 marca 2017.
 

II etap programu – testy on-line
Następny etap polega na rozwiązaniu dwóch testów:
1. Testu zdolności Elements TalentQ badającego zdolności analitycznego myślenia oraz analizy otrzymanych informacji.
2. Testu z języka angielskiego określającego poziom biegłości językowej z zakresu ogólnego języka angielskiego.
Wyniki testów będą decydujące dla udziału w programie.
 

III etap programu - rozmowa kwalifikacyjna
Osoby, które najlepiej rozwiążą testy on-line, zostaną zaproszone do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko praktykanta lub asystenta w dziale Audytu KPMG w Polsce. W wyniku pozytywnej oceny rozmowy kwalifikacyjnej, wybrani uczestnicy otrzymają zaproszenie na szkolenia, a po ich ukończeniu, również ofertę płatnych praktyk lub pracy. Osoby, które ukończą pełen cykl World of Audit, otrzymają również certyfikat uczestnictwa w programie.
 

IV etap programu profesjonalne szkolenia

Profesjonalne szkolenia to etap, w którym uczestnicy przystępują do części praktycznej programu, poznając „od kuchni” zawód audytora i rozwiązując realne case study. World of Audit to łącznie cztery spotkania warsztatowe, realizowane w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi. Każde spotkanie trwa trzy godziny i realizowane jest pod okiem wykwalifikowanych trenerów KPMG. Podczas ostatniego spotkania, uczestnicy szkoleń rozwiązują w grupach case study.


V etap programu - uroczysta Gala

Zwieńczeniem wszystkich etapów jest uroczysta Gala, podczas której finaliści otrzymują oferty zatrudnienia. Jest to świetna okazja, aby poznać lepiej nowych kolegów i przełożonych.


Jak zgłosić swoje uczestnictwo?

Należy przesłać swoją aplikację i wypełnić formularz online NA STRONIE wraz z określeniem lokalizacji, w której kandydat chciałby wziąć udział w szkoleniach. Po pozytywnej weryfikacji CV czas na rozwiązanie testów on-line. Kandydaci otrzymają mailowo link do testów.


Jakie są korzyści dla uczestników?

Unikalność programu World of Audit polega na tym, że wszystkim uczestnikom biorącym udział w szkoleniach gwarantujemy płatne praktyki lub zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w zależności od doświadczenia uczestnika i jego dyspozycyjności. Ze względu na gwarancję zatrudnia, jak również cykl szkoleń oferowany w ramach programu, cieszy się on dużą popularnością wśród studentów i absolwentów. 

Każda osoba, która otrzyma ofertę ma możliwość wyboru biura, w którym rozpocznie praktyki lub pracę. Jeśli zdecyduje się na przeprowadzkę, może liczyć na wsparcie. Każdy otrzyma od KPMG pack relokacyjny, który ułatwi mu znalezienie mieszkania i zaaklimatyzowanie się w nowym miejscu.

Po rozpoczęciu pracy wszyscy nowi pracownicy i praktykanci wezmą udział w 3-tygodniowym, wyjazdowym Audit Camp, podczas którego poznają dokładnie specyfikę pracy, wezmą udział w wielu szkoleniach oraz będą mieli okazję zintegrować się ze swoimi kolegami.

Sprawdź REGULAMIN PROGRAMU (pdf, 264 KB)

 

Masz pytania dotyczące programu World of Audit? Napisz do nas:

Ewa Żurowska, Koordynator projektu

Tel. +48 22 528 35 75