World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie, dzięki któremu otrzymasz od nas gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w dziale Audytu KPMG w jednym z siedmiu biur w Polsce. 

Kto może wziąć udział w programie?

Do udziału w programie zapraszamy studentów kierunków ekonomicznych, finansowych lub pokrewnych od minimum III roku studiów, a także absolwentów z roku akademickiego 2017.

Program składa się z pięciu etapów: rejestracji online, testów online, rozmowy kwalifikacyjnej, szkoleń i Gali.

I etap programu – rejestracja on-line
Przystępując do pierwszego etapu zadaniem kandydata jest rejestracja on-line w naszym systemie rekrutacyjnym w odpowiedzi na ogłoszenie lub wysłanie CV na adres z dopiskiem World of Audit oraz wskazaniem interesującej go lokalizacji. Jeśli dotychczasowe doświadczenie i umiejętności kandydata spełnią powyższe kryteria, zostanie on zaproszony do II etapu. Na zgłoszenia czekamy do 15 marca 2018.

II etap programu – testy on-line
Następny etap polega na rozwiązaniu dwóch testów:
1. Testu online skadającego się z części numerycznej, następnie werbalnej oraz kwestionariusza preferencji zawodowych.
2. Testu z języka angielskiego określającego poziom biegłości językowej.

Wyniki testów będą decydujące dla udziału w programie.

III etap programu - rozmowa kwalifikacyjna
Osoby, które najlepiej rozwiążą testy online, zostaną zaproszone do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko praktykanta lub asystenta w dziale Audytu KPMG w Polsce. W wyniku pozytywnej oceny rozmowy kwalifikacyjnej, wybrani uczestnicy otrzymają zaproszenie na szkolenia, a po ich ukończeniu, również ofertę płatnych praktyk lub pracy. Osoby, które ukończą pełen cykl World of Audit, otrzymają również certyfikat uczestnictwa w programie.

IV etap programu profesjonalne szkolenia

Profesjonalne szkolenia to etap, w którym uczestnicy przystępują do części praktycznej programu, poznając „od kuchni” zawód audytora i rozwiązując realne case study. World of Audit to łącznie cztery spotkania warsztatowe, realizowane w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Każde spotkanie trwa trzy godziny i realizowane jest pod okiem wykwalifikowanych trenerów KPMG. Podczas ostatniego spotkania, uczestnicy szkoleń rozwiązują w grupach case study.

V etap programu - uroczysta Gala

Zwieńczeniem wszystkich etapów jest uroczysta Gala, podczas której finaliści otrzymują certyfikaty uczestnictwa w programie. Jest to świetna okazja, aby poznać lepiej nowych kolegów i przełożonych.

Jakie są korzyści dla uczestników?

Unikalność programu World of Audit polega na tym, że wszystkim uczestnikom biorącym udział w szkoleniach gwarantujemy płatne praktyki lub zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w zależności od doświadczenia uczestnika i jego dyspozycyjności. Ze względu na gwarancję zatrudnia, jak również cykl szkoleń oferowany w ramach programu, cieszy się on dużą popularnością wśród studentów i absolwentów. 

Osoby, które zdecydują się rozpocząć praktyki lub pracę w jednym z siedmiu biur KPMG poza miejscem zamieszkania, otrzymają od nas "Przewodnik relokacyjny KPMG", który ułatwi im znalezienie mieszkania i zaaklimatyzowanie się w nowym miejscu.

Po rozpoczęciu pracy wszyscy nowi pracownicy i praktykanci wezmą udział w wyjazdowym Audit Camp, podczas którego poznają dokładnie specyfikę pracy, wezmą udział w wielu szkoleniach oraz będą mieli okazję zintegrować się ze swoimi kolegami.

Jak zgłosić swoje uczestnictwo?

Należy przesłać swoją aplikację i wypełnić formularz online na STRONIE wraz z określeniem lokalizacji, w której kandydat chciałby wziąć udział w szkoleniach. Po pozytywnej weryfikacji CV kandydat zostanie poinformowany mailowo o zakwalifikowaniu się do etapu testów on-line.
 

Zapoznaj się z REGULAMINEM PROGRAMU
 

Masz pytania dotyczące programu World of Audit? Napisz do nas:

Ewa Żurowska, Koordynator programu

Tel. +48 22 528 35 75