Wydarzenia

24.10.2017 / Lublin

KPMG Roadshow na UMCS w Lublinie

Już 24 października kolejny przystanek na mapie KPMG Roadshow. Tym razem odwiedzimy UMCS w Lublinie. Wszystkich lubelskich studentów zainteresowanych karierą w KPMG zapraszamy na nasze stoisko na Wydziale Ekonomicznym. Będziemy na Was czekać w godzinach 8:30-14:30. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą CV.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

25.10.2017 / Rzeszów

KPMG Roadshow na Uniwersytecie Rzeszowskim

Kolejny przystanek na mapie naszego roadshow to Uniwersytet Rzeszowski. Będziecie mieli okazje spotkać nas na Wydziale Ekonomii od 8:30 do 14:30. Podczas spotkania z przedstawicielami KPMG będziecie mogli poznać szczegóły dotyczące procesu rekrutacji, ścieżki kariery w poszczególnych departamentach KPMG oraz poznać specyfikę pracy w każdym z nich. Każdy będzie mógł również skonsultować swoje CV ze specjalistą z zespołu rekrutacji i dowiedzieć się więcej na temat wymogów stawianych kandydatom w procesie rekrutacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

26.10.2017 / Kraków

KPMG Roadshow na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Już 26 października KPMG zawita do Krakowa. Kolejny raz odwiedzimy Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, aby zaprosić studentów do aplikowania na nasze oferty pracy i praktyk.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

08.11.2017 / Sopot

KPMG Roadshow na Uniwersytecie Gdańskim

Już 8 listopada KPMG zawita do Sopotu, aby spotkać się ze studentami na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Wyruszamy w poszukiwaniu talentów, które opowiedzą nam o swoich planach i marzeniach, a my o tym, w jaki sposób KPMG wspiera w realizacji marzeń.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

10.11.2017 / Rzeszów

Poznaj Ambasadora KPMG na Uniwersytecie Rzeszowskim

11 października (środa) zapraszamy wszystkich studentów na spotkanie z KPMG odbywające się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego - nasze stoisko będzie znajdować się obok dziekanatu na ul.Grunwaldzkiej. Nasza Ambasadorka Kamila będzie na Was czekać od 10 do 15!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

14.11.2017 / Poznań

KPMG Roadshow na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Kolejny przystanek w poszukiwaniu talentów to Poznań. Będziemy u Was we wtorek, 14 listopada. Oprócz odpowiedzi na pytania dotyczące kariery w KPMG przygotowaliśmy dla Was również mnóstwo atrakcji. Koniecznie weźcie ze sobą CV.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

15.11.2017 / Zielona Góra

KPMG Roadshow na Uniwersytecie Zielonogórskim

Po raz pierwszy na trasie naszego roadshow znalazła się Zielona Góra. Odwiedzimy Uniwersytet Zielonogórski już 15 listopada. Podczas spotkania dowiecie się jakie ofery pracy i praktyk oferujemy oraz jakie są wymogi rekrutacyjne stawiane kandydatom. Oprócz tego czeka na Was masa atrakcji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

16.11.2017 / Szczecin

KPMG Roadshow na Uniwersytecie Szczecińskim

To pierwsze spotkanie KPMG ze studentami Uniwersytetu Szczecińskiego. W czwartek, 16 listopada zapraszamy Was serdecznie na Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

21.11.2017 / Toruń

KPMG Roadshow na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu

W poszukiwaniu talentów kolejny raz pojawimy się w Toruniu. Będziecie mieli okazję spotakać się z nami na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika we wtorek 21 listopada. Tym razem zawitamy na Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Wszystkich studentów i absolwentów którzy chcieliby z nami porozmawiać o pracy w KPMG zapraszamy w godz. 8:30-14:30. Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą CV!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

22.11.2017 / Bydgoszcz

KPMG Roadshow na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Kolejne spotkanie z bydgoskimi studentami i absolwentami odbędzie się już 22 listopada na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Tym razem będziecie mieli okazję spotkać nas na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych. Opowiemy Wam o możliwościach pracy w KPMG oraz o tym, jakie wymogi rekrutacyjne stawiane są kandydatom.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

23.11.2017 / Warszawa

KPMG Roadshow w SGH w Warszawie

Szkoła Główna Handlowa to kolejny przystanek na trasie naszego roadshow po Polsce w poszukiwaniu talentów. Wpadnijcie do nas koniecznie 23 listopada w godzinach 8:30-14:30 do Auli Spadochronowej. Jak zwykle czeka na Was mnóstwo atrakcji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

28.11.2017 / Olsztyn

KPMG Roadshow na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim

We wtorek, 28 listopada zarezerwujcie sobie czas, aby odwiedzić stoisko KPMG na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Tym razem również gościmy w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej UWM przy ul. Oczapowskiego 12 b. Czekamy na Was od 8:30 do 14:30. Koniecznia zabierzcie ze sobą CV.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

29.11.2017 / Białystok

KPMG Roadshow na Uniwersytecie w Białymstoku

Ostatnim przystankiem na naszej trasie po Polsce w poszukiwaniu talentów jest Białystok. Znajdziecie nas na Wydziale Ekonomii i Zarządzania przy ul. Warszawskiej 63 od godz. 8:30 do 14:30. Nie zapomnijcie zarezerwować sobie czasu na wykład ekspertów KPMG „Tajniki Instytucji Finansowych”. Podczas wykładu odkryjecie praktyczną stronę tego wszystkiego, o czym słyszycie na zajęciach dydaktycznych i zyskacie certyfikat potwierdzający udział.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ